SNELLE SERVICE  SCHERPE PRIJZEN  DIRECT CONTACT

Hurricane nozzle 2,5"

Op voorraad 1
Levertijd Direct leverbaar
PrijsOp aanvraag
Webwinkel Keur
Artikel nr40630-03

PRODUCT INFORMATIE

Hurricane nozzle 2,5"

Total Control - Hurricane nozzle 2,5"
Productoverzicht
Met een gepatenteerde mondstuk is de 2,5” First Attack Hurricane Nozzle™ de enige in zijn soort met een uit vijf lagen opgebouwde mondstuk, deze genereert een nevel scherm van maar liefst 21 meter breed en beschermt de gebruiker door de stralingswarmte met 90% te verminderen.
Naast dit uitzonderlijke vermogen om brandbestrijders beschermen tegen stralingswarmte, heeft de nozzle geen reactie kracht, GEEN! De First Attack Hurricane Nozzle ™ is ontworpen om te beschermen tijdens gevaarlijke benadering scenario’s.

-Biedt ongeëvenaarde bescherming tegen langdurige warmte door de stralingswarmte voor de gebruiker te verminderen met 90%
- Uniek gepatenteerd mondstuk dat een (5) vijf lagen, 21 meter breed nevel scherm creëert
- Blust branden in een fractie van de tijd en met een fractie van het water dat de conventionele mondstukken gebruiken
- Makkelijk te gebruiken! Niet alleen kan het gemakkelijk worden behandeld door een gebruiker, er geen instellingen, anders dan open/dicht
- Eenvoudig onderhoud: verwijder enkel de piercing tip en spoel de pijp om deeltjes te verwijderen
- Geschikt voor: water, schuim en CAFS
- Made in America! De hoogste kwaliteit constructie, met alleen de beste materialen

De First Attack Hurricane Nozzle ™ wordt standaard geleverd met:
- Een First Attack Hurricane Nozzle
- Een gepatenteerde mondstuk
- De Nozzle wordt standaard geleverd met twee rotoren (Rechtdoor = 21 meter breed x 3,65 meter worplengte en Conisch= 6 meter breed x 8,5 meter worplengte)
- Een 2.5 "afsluitklep is op aanvraag beschikbaar.

2.5" First Attack Hurricane Nozzle™ specificaties:
Maximale werkdruk: 24 bar
Fabriek geteste druk: 31 bar
Gewicht: 1,13 kg
Lengte: 71,1 cm
Diameter: ø1,5"
Nozzle materiaal: 6061 aluminium
Nozzle tip materiaal: 6061 aluminium
Rotor materiaal: Gepatenteerd
Water debiet @ 6 bar: ± 1400 l/min
Geschikt voor water, schuim & CAFS

Hurricane nozzle 2,5"

 Download PDF productsheet